do kasy suma: 0,00 zł
  • +48 792 814 338
  • kontakt@espozywczak.pl
wyszukiwarka zaawansowana

Elektro Bros na muchy, komary i mrówki + płyn 45 nocy

Dostępność: 10-15 szt.
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 17,99 zł 17.99
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Bros
Kod produktu: 5904517002173

Opis

Nazwa produktu: Bros Elektro + płyn na muchy 40 ml

Marka: Bros

Opis produktu
Elektrofumigator z płynem do zwalczania much i komarów oraz ochrony pomieszczeń przed nalotem kolejnych owadów. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Zabezpiecza pomieszczenie do 20 m2 (ok. 50 m3) przez 60 nocy przy stosowaniu 8 h na dobę. Produkt zaczyna działać na muchy po ok. 0,5-1 h od włączenia. Efekt działania na muchy przy otwartych oknach zmniejsza się.

Pozostałe informacje
Masa sprzętu: 53,3 g Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 2324/05 Substancja czynna: transflutryna 2% (2 g/100 g).

Rodzaj przechowywania
Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przygotowanie i stosowanie
Sposób użycia: Odkręconą butelkę z płynem wkręcić do elektrofumigatora. Urządzenie włożyć do kontaktu. Płyn paruje pod wpływem ciepła z ogrzewającego się urządzenia. Pustą butelkę wymienić na nową. Uwaga! Nie podłączać urządzenia do prądu w pozycji odwróconej (butelka do góry dnem).

Rodzaj opakowania
Typ: Karton

Waga
Waga brutto: 125g

Adres producenta
BROS Sp.j. ul. Karpia 24 61-619 Poznań Podmiot odpowiedzialny: BROS Sp.j. ul. Sokoła 7/6 60-644 Poznań

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa
Środki ostrożności: Po użyciu elektrofumigatora umyć ręce. Nie używać urządzenia w pomieszczeniu, w którym przebywają małe dzieci, osoby chore, alergicy. Elektrofumigator używać przy otwartych oknach lub po zabiegu dokładnie przewietrzyć. Urządzenia nie przykrywać, nie dopuszczać do kontaktu z materiałami palnymi i wodą. Podczas działania nie dotykać elektrofumigatora metalowymi przedmiotami i mokrymi rękoma. R50/R53 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym; S2 Chronić przed dziećmi; S29 Nie wprowadzać do kanalizacji. Pierwsza pomoc: Zapewnić dostęp świeżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem. Ośrodek Toksykologiczny w Warszawie, tel.: (22) 619 08 97. Skutki uboczne nie są znane. Puste opakowania i pozostałości produktu dostarczyć do utylizacji. Przechowywać z dala od żywności. Nie umieszczać zużytego sprzętu z innymi odpadami. N Niebezpieczny dla środowiska

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl